O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Spotkanie wigilijne

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wigilijne kończące rok 2017  – piątek 08.12.2017, godz. 18:00 sala konferencyjna Portu Jachtowego.

Osoby, które dysponują czasem prosimy o pomoc w przygotowaniu spotkania  – godz. 17:00.

Część gastronomiczna zapewniona, prosimy zaopatrzyć się tylko w napoje (różne według uznania).