O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Komisja Morska w Trytonie

Zapraszamy jutro 28.11.2017 (wtorek) na godzinę 13:45 do remizy Port Jachtowy.
Spotkało nas niebywałe wyróżnienie jedna z komisji Rady Miejskiej w Kołobrzegu zaszczyci nas swoją obecnością wraz z zastępcą prezydenta i dyrektorem ZPM. Sprawdzą wyposażenie naszej jednostki oraz plany rozwoju i kierunki działania.
Prosimy o przybycie i pomoc w prezentacji.