O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

parkowanie samochodów w porcie

Uwaga

Zostały wprowadzone karty parkingowe dla naszych członków, którzy przyjeżdżają do portu i zostawiają tam własne samochody. Kartę należy pobrać z hangaru i umieścić za przednią szybą parkowanego auta. Przy wyjeździe kartę zwrócić. Auta które nie będą miały pozostawionej informacji będą obciążane opłatami za brak biletu parkingowego.

Spowodowane jest to tym, że inne auta podszywają się pod naszą straż, a kontrolujący nie są wstanie zweryfikować właścicieli samochodów.