O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Zaproszenie – wystawa fotografii Przemka

10 listopada 2017 (piątek) o godz. 19:00 w Galerii Sztuki Współczesnej w Ratuszu odbędzie się otwarcie wystawy naszego klubowego kolegi Przemka Dawida pt.:
POLAND
w obiektywie Przemysława Dawida
serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w otwarciu i zapoznaniu się z twórczością Przemka.

Zaproszenie Dawid