O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Komisja Morska Rady Miasta w Trytonie

w dniu 28.11.2017 o godz. 14:00 odbędzie się wyjazdowa sesja Komisji Morskiej Rady Miasta Kołobrzeg w siedzibie POSP TRYTON. Kontrola obejmie sprzęt, którym dysponuje Tryton tzn samochody, łodzie, sprężarki, pompy, piły i pozostały sprzęt drobny.

W związku z powyższym proszę wszystkich o zwrot sprzętu, oraz czynny udział w dniach gospodarczych.