O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Bieg Niepodległości

do zabezpieczenia Biegu Niepodległości potrzebnych jest  4-5 strażaków.
 W tym roku bieg odbywa się zupełnie inna trasą w Dzielnicy zachodniej i częściowo w Grzybowie.  Stawiennictwo służb w dniu biegu, tj. 11.11.2017 na godz. 09.30 w Zespole Szkół Morskich ul. Arciszewskiego. Odprawę służb i ich rozmieszczenie poda przedstawiciel Policji kierujący zabezpieczeniem , p. Krzysztof Grajewski. Będzie OSP z Dźwirzyna i Starego Borku, Policja i Straż Miejska oraz wolontariusze.
Proszę chętnych o zgłaszanie się.
Jacek Podolak  tel. 784 041 380