O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Bornholm, regaty, łowiectwo, ćwiczenia

Informacje dla członków POSP TRYTON

Bornholm –  na 20.05.2017 (sobota) zaplanowano wyjazd na Bornholm. Rozpoczęcie sezonu nurkowego. Zasady jak w latach ubiegłych. Wypłynięcie MS Jantar godz. 7:00 powrót ok. godz.22:00.  Cena 120 zł/osoba + koszt autokaru na wyspie. Chęć wyjazdu zgłosił również Mares z Koszalina, Szczecin, Gryfice. Informacje i zapisy  – Jacek Podolak 602 670 305.
Regaty – Informujemy wstępnie że będziemy zabezpieczać regaty na morzu i Parsęcie 20-21 maja. Informacje podamy wkrótce.
Mistrzostwa Polski w łowiectwie podwodnym. 2-3 czerwca 2017. Jesteśmy z Maresem Koszalin współorganizatorami zawodów, które odbędą się w Kołobrzegu na odcinku Podczele lotnisko  – Arka  Szczegółowy zakres zadań zostanie podany w późniejszym czasie.
Ćwiczenia rozlewowe – na 22 czerwca zostały zaplanowane przez Kapitana Portu Kołobrzeg ćwiczenia związane ze stawianiem zapór w basenie portowym. Szczegóły podamy.