O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Dzień strażaka

W dniu św Floriana – naszego patrona pragniemy przekazać wszystkim naszym Druhnom choć ich ciągle zbyt mało i Druhom Strażakom najserdeczniejsze życzenia, wyrazy szacunku i uznania za ofiarną służbę, trud i poświęcenie.

To dzięki Wam mieszkańcy mogą spać spokojnie, bo jesteśmy przykładem jak w dzisiejszych czasach można i należy godnie sprawować swoje obowiązki.

Życzymy wszystkim Strażakom bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwego powrotu z akcji.

Tym, którzy przebywają aktualnie np. w Londynie również.