O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Uwaga WAŻNE

uroczyste przekazanie samochodu 

W najbliższą sobotę odbędą się uroczystości z okazji przekazania nowego samochodu pożarniczego, który otrzymaliśmy od miasta. Całość uroczystości odbędzie się przed zebraniem walnym  25.03.2017. o godzinie 12:00

Aktu przekazania przy asyście pocztu sztandarowego POSP TRYTON dokona Prezydent Janusz Gromek z udziałem zaproszonych gości między innymi  Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego, komendanta PSP bryg.  Krzysztofa Makowskiego, wiceprezesa Zarządu Oddziału Województwa Zachodniopomorskiego Jerzego Bartnika

Informacje porządkowe

  1. Obowiązujący ubiór mundury wyjściowe lub koszule białe, polary, czarne spodnie lub spódnice.
  2. Piątek godz. 16:00 port jachtowy Próba – ustawienie, podział obowiązków, przygotowanie miejsca  – obecność obowiązkowa (kto nie może proszę dzwonić Jacek Podolak 602 670 305
  3. sobota (dzień uroczystości) godz. 10:00 port jachtowy, wystawienie sprzętu, ustawienie szyku, przydzielenie funkcji – godz. 12:00 przekazanie samochodu, poczęstunek kawa ciastko
  4. sobota godz. 13:00 walne zebranie sprawozdawcze członków POSP TRYTON

Proszę potraktować uroczystość poważnie  – jest to duże wydarzenie w życiu POSP TRYTON

Obecność obowiązkowa

Dodatkowe informacje proszę dzwonić Jacek Podolak 602 670 305.