O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Zabezpieczenie – Walki o Kołobrzeg

Informacje dotyczące zabezpieczenia i pomocy w inscenizacji

72 rocznicy Walk o Kołobrzeg i Zaślubin Polski z Morzem

Wyjazd z remizy sobota 18.03. godz. 7:30, 2 samochody strażackie (mercedes i ford) jedziemy pod ul. Gierczak. Przejazd w kolumnie aut wojskowych (poniżej wypisane) na Kamienny Kszaniec, zjazd na plażę i przejazd pod ośrodek Bałtyk (molo),  Zabezpieczenie terenu płotkami i taśmą biało-czerwoną, pilnowanie ludzi by nie wchodzili na teren inscenizacji.

Szczegóły udziału w akcji na dzisiejszym zebraniu Port Jachtowy godz. 18:00. Jacek Podolak 602 670 305