O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Sobota -zmiany w remizie

Sobota (28.01.2016) godz. 11:00 port jachtowy zbiórka – dzień gospodarczy. Planujemy przeorganizować remizę, przewieźć nowe regały, porządki w sprzęcie. Jednocześnie do jutra do godz. 11:00 zwrot całego wypożyczonego sprzętu klubowego. Konieczność zrobienia przeglądu oraz inwentaryzacji.  Osoby, które nie dostosują się do zaleceń zostaną umieszczone na liście bez możliwości wypożyczania sprzętu.