O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Kurs ratownika wodnego

Informacje dla uczestników w kursie ratownika

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i czwartki na basenie w Podczelu wejście godz 18:30. Osoby nie dysponujące własnym dojazdem zbiórka w remizie (port Jachtowy) godz. 18:00. (coś zawsze zorganizujemy).

Na jutrzejszych zajęciach każdy uczestnik musi wypełnić deklaracje kursanta.

Osoby, które zdeklarują się do uczestnictwa w kursie proszę podejść poważnie do zajęć, zostało mało czasu a dużo nauki pływania i innych ćwiczeń – może być problem z egzaminem

W poniedziałek podam cenę kursu. Informacje dodatkowe  – Jacek Podolak 602 670 305

Osoby chętne do korzystania z basenu poza kursem  – oczywiście dozwolone 

Przypominam również o obowiązku wpłaty składki członkowskiej za rok 2017!!!!!!!!!!!!!.