O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Informacje dla członków TRYTON

  1. Kurs ratownika wodnego. Zajęcia basenowe dla uczestniczących w kursie rozszerzamy na kolejny dzień tj. poniedziałek godz. 18:30 oraz czwartek godz. 18:30. Proszę o zgłaszanie się osób, które zapisały się na kurs, a po sprawdzianie rezygnują. W poniedziałek na zajęciach rozdane zostaną karty zgłoszeniowe.
  1. Bal karnawałowy RÓŻA WIATRÓW. Jak co roku tak i tym razem zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w balu karnawałowym organizowanym przez stowarzyszenia pozarządowe, na którym wręczana jest statuetka RÓŻA WIATRÓW dla stowarzyszenia, które wyjątkowo wyróżniało się w roku 2016. Bal odbędzie się 04 lutego 2017 r. w karczmie Solnej. Cena od osoby 90 zł. Chętnych proszę o zgłaszanie się do poniedziałku 23.01.2017. Jacek Podolak 602 670 305
  2. Dzień gospodarczy – sobota 21.01.2016 godz. 10:30 remiza port jachtow
  3. Przypominamy o składkach członkowskich za rok 2017 – płatne do końca stycznia