O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Nurkowanie Sylwestrowe

Po sprawdzeniu warunków pogodowych na morzu i czystości wody w Dargocicach ustaliliśmy, że spotkanie na koniec roku odbędzie się nad jeziorem. Woda czyściutka i wyjątkowo ciepła aż sama zachęca by w niej zanurkować. Ognisko, kiełbaski i szampan umilą czas spędzony nad jeziorem w Dargocicach .

Wyjazd z Portu jachtowego 31.12.2016 (sobota) godz. 10:00 (powrót przewidujemy na godz. 13:00)

img_7458