O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wigilia klubowa !!!

Zapraszamy wszystkich na spotkania wigilijnego – piątek (16.12.2017) godz. 18:00 Sala Konferencyjna w Porcie Jachtowym. (wejście od strony biura) Katering zamówiony. Prosimy o zaopatrzenie się jedynie we wszelakie napoje :- ) i napoje do picia.

ze świątecznym pozdrowieniem

PS.

w sobotę przewidujemy dzień gospodarczy. godz. 10:00