O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Dotacja od PKN ORLEN

1 grudnia w siedzibie PKN ORLEN w Warszawie podczas uroczystej gali odbyło się przekazanie darowizn jednostkom straży pożarnej.

Nasza jednostka POSP TRYTON brała również udział w projekcie organizowanej przez PKN ORLEN oraz Fundacji ORLEN – DAR SERCA i została wsparta kwotą 7 tyś zł na zakup sań do ratownictwa lodowego.

img_7349