O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

WAŻNE !!!

1. Identyfikatory WOŚP. Zapraszamy na jutrzejsze zebranie, wypełnimy wnioski na identyfikatory dla wolontariuszy WOŚP.

2. Naszywki Emblematy Proszę o zgłoszenie sms-em  lub osobiście na zebraniu wszystkich, którym do mundurów bojowych brakuje naszywek na ramieniu POSP TRYTON oraz na przedniej klapie IMIĘ I NAZWISKO.  Jacek Podolak 602670305