O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

SOBOTNIA AKCJA DLA KAMILI

                                                                                                                                    akcja rejestrkamila-barszewska-plakat-z-historiaacji dawców szpiku „Dzień Dawcy Szpiku  dla Kamili i Innych”

 3 (sobota) grudnia 2016 r. na terenie miasta Kołobrzeg oraz dodatkowo w Gościnie, Ustroniu Morskim i Koszalinie, odbędzie się akcja rejestracji dawców komórek macierzystych krwi i szpiku – dla Kamili i innych pacjentów.

Rodzina i przyjaciele Kamili poprosili nas o pomoc i zaangażowanie się w sobotnią akcję przy ratuszu. Nasz udział polegać ma między innymi na rozdawaniu ulotek i zachęcaniu przechodniów do rejestracji. (w mundurach strażackic)

 

W piątek 02.12.2016 na zebraniu szczegóły naszego udziału. Zachęcamy do licznego uczestnictwa

Zarząd POSP TRYTON