O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

25 Finał WOŚP – spotkanie organizacyjne

Na poniedziałkowe spotkanie (28.11.2016) godz. 18:00  – port jachtowy zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w 25 Finale WOŚP.

Omówimy nasze uczestnictwo  – nowe pomysły chętnie widziane. Rozdane zostaną również ankiety dla wolontariuszy. Serdecznie zapraszamy.

m_wosp 2015