Spotkania Ekologiczne Płetwonurków

W najbliższą sobotę 10.09.2016 nad jeziorem Tuczno (okolice Wałcza) odbędzie się Spotkania Ekologiczne Płetwonurków, cykl imprez obywających się w województwie Zachodniopomorskim organizowanych przez MARES z Koszalina. imprezy organizowane w cyklu SEP 2016 mają charakter otwartych i są dostępne dla każdego płetwonurka, któremu nie obojętny jest stan czystości naszych rzek i jezior. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, Informacje Jacek Podolak.

Kolejne spotkanie z tego cyklu odbędzie się 18.09.2016 nad jeziorem IŃSKO.