O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

WAŻNE !!!!

1. Zwrot sprzęt  – koniecznie dzisiaj na zebraniu (info poniżej)

2. Prosimy o przybycie na dzisiejsze zebranie (godz. 18) w związku z koniecznością rozstawienia namiotów na imprezę II Zlot Zimnowojenny. Pojedziemy samochodem na ul. Koszalińska –  w godzinę temat załatwimy.

3. Prosimy  o liczne zgłaszanie się na jutrzejszy wyjazd zabezpieczenie spływu kajakowego podczas Biesiady Łososiowej w Dygowie. Potrzeba dużo chętnych  informacje poniżej lub Jacek Podolak 602 670 305