Biesiada Łososiowa – Dygowo

Wyjazd na  zabezpieczenie spływu kajakowego podczas „gonitwy łososiowej” 16.07.2016 (sobota). Impreza odbywa się cyklicznie i my jako Tryton od kilku lat czynnie w niej uczestniczymy.

Wstępny plan akcji:

Wyjazd 16.07.2016 godz. 09:00 z remizy Port Jachtowy. Podział na 3 ekipy

1. miejsce wejścia do wody – Mechęcino

2. trasa spływu zabezpieczenie z łodzi

3. zabezpieczenie mety most w Bardach

zostało zgłoszonych 100 uczestników spływu w związku z powyższym prosimy o liczne uczestnictwo w akcji.

katering na oddzielnym stanowisku dla organizatorów (wzorem poprzedniego roku)Chętnych do udziały

zapraszamy na zebranie piątkowe omówimy szczegóły wyjazdu.

zarząd