O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Zwalone drzewo w Podczelu

Po raz olejny zostaliśmy zadysponowani przez Państwową Straż Pożarną do usunięcia zwalonego drzewa w Podczelu w okolicach szkoły.  Do akcji wyjechał zastęp naszych strażaków, który sprawnie i szybko usunął z drogi przewrócone przez silny wiatr drzewo i umożliwił bezpieczne poruszanie się po drodze wszystkim użytkownikom. W związku z bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi do akcji w tym dniu wysłane zostały również zastępy strażaków z okolicznych miejscowości. IMG_5899 IMG_5900 IMG_5901 IMG_5902 IMG_5903 IMG_5904 IMG_5906