O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Po akcji

Po akcji

W dniu wczorajszym tj 17.06.2016 zostaliśmy zadysponowani jako POSP TRYTON do wypompowywania wody z zalanych miejsc na terenie miasta i gminy Kołobrzeg. Wyjeżdżaliśmy kilka razy między innymi do Powiatowego Urzędu Pracy, RCK, kina Wybrzeże, internatu „Kopernika” przedszkola i kilku domów i piwnic. Dziękujemy wszystkim strażakom uczestniczącym w akcji za pracę i zaangażowanie.

m_powodz (13) m_powodz (10) m_powodz (8)  m_powodz (6) m_powodz (5) m_powodz (4) m_powodz (3) m_powodz (7)