O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wpław Przez Bałtyk z Bornholmu do Kołobrzegu

Wpłynęło do nas zapytanie i prośba o wsparcie realizacji projektu „Wpław Przez Bałtyk” w postaci pontonu z silnikiem i sternikiem do obsługi. Dotyczy przepłynięcia wpław osoby z Bornholmu do Kołobrzegu

Początkowo termin wydarzenia ustalony był na 16-17 lipca, ale rozważany jest jeszcze 6-7 sierpnia jako, że dane statystyczne, którymi organizatorzy dysponują (prądy, temperatura wody i występowanie sinic) wskazują, że początek sierpnia byłby najbardziej korzystny (przynajmniej statystycznie)..

Szczegóły projektu j:

https://www.facebook.com/Sebastian-Karaś-100-km-wpław-przez-Bałtyk-1513430548921305/?fref=ts

oraz tutaj:

http://www.sebastiankaras.pl/#!projekt/c21al

Proszę się zapoznać z materiałem i ewentualnie chętne osoby do wzięcia udziału w projekcie proszę o kontakt

Jacek Podolak 602670305