O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Kurs Motorowodny!!!!!!!

Jutro tj 31.03.2016 (czwartek) godz. 17:00 zamiana zajęć teoretycznych na pierwsze zajęcia praktyczne. Na spotkaniu przekazane zostaną informacje dotyczące egzaminu, jak dokonać wpłaty, rozdane zostaną deklaracje przystąpienia do egzaminu oraz zapoznanie się ze sprzętem pływającym, slipowanie łodzi. Obecność wskazana.

Informacje Jacek Podolak 602 670 305