O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Basen, Bornholm, Poszukiwania

– Zajęcia basenowe zawieszone do odwołania.

– Wyjazd nurkowy na Bornholm na rozpoczęcie sezonu przewidziany jest na 14 maja (sobota). Udział zapowiedział również MARES Koszaliński.

– Sąd Okręgowy w Koszalinie wydział karny włączył nas, jako POSP TRYTON do grupy poszukiwawczej w sprawie zabójstwa celem przeszukania jeziora jako miejsca ukrycia zwłok. Wyjazd wstępnie planowany jest na przyszły tydzień (poświąteczny), więcej informacji wkrótce.