O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Poszukiwania w Parku Dąbrowskiego

W środę zostaliśmy zadysponowani przez policję przy poszukiwaniu zaginionego 27 letniego kołobrzeżanina. Pies policyjny wskazał staw w Parku Dąbrowskiego jako miejsce, w którym mogło dojść do tragedii. W poszukiwaniach wykorzystaliśmy sonar a pod wodę schodzili nasi nurkowie. W stawie osoba poszukiwana nie została odnaleziona. Jak się później okazało młody chłopak powiesił się w parku nadmorskim miedzy Kołobrzegiem a Grzybowem.park park (2) park (3) park (4) park (7)