O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Morsy Mielno

W niedzielę 14.02.2016 w Mielnie odbywa się kolejny zlot morsów, jak co roku zostaliśmy zaproszeni by pomóc koszalińskiemu Maresowi w zabezpieczeniu osób kąpiących się.

Chętnych na wyjazd prosimy o zgłoszenie się dziś do druha Jacka Podolak telefonicznie (602 670 305) lub na zebraniu godz. 18 port jachtowy.