WYNIKI WOŚP

Znamy już wyniki zbiórki podczas 24 finału WOŚP. W Kołobrzegu zebranych zostało ponad 60 tyś zł. My podczas grania zebraliśmy 10 000 zł i 50 rubli. Pierwszy raz przekroczyliśmy 10000 i jest to kwota prawie dwu krotnie wyższa niż w ostatnich 2 latach (5200- 2015, 5400- 2014).

Dziękujemy bardzo serdecznie za zaangażowanie naszych druhów oraz osób, które przyczyniły się do tak wielkiego sukcesu. Szczególne podziękowania kierujemy dla Waldka i Marka, Andrzeja z Lemona, kucharzy z ZAZ-u, Andrzeja Mielnika.

Pamiętać należy też o wszystkich, którzy mimo próby negowania Orkiestry tak chętnie i szczodrze zasilali skarbonki.

wosp (4) wosp (5) wosp (13) wosp (20)