O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wolontariat na WOŚP

prosimy o zgłaszanie się chętnych osób jako wolontariuszy na WOŚP. Kończy się termin rejestracji. Należy przesłać na adres e-mailowy j.podolak@post.pl, zdjęcie może być legitymacyjne lub np zrobione telefonem w formacie zbliżonym do legitymacyjnego, prześlemy ankietę do wypełnienia, następnie należy zgłosić sie na ul. Trzebiatowską do Urzędzie Gminy Kołobrzeg, Budynek ,,B” pokój numer 44 lub 45 w godzinach 8 – 15. – by podpisać oświadczenie. Procedura rejestracji dopiero się  zakończy. Czas jest do jutra.   Jeśli nie dokonamy rejestracji wolontariuszy nie będziemy mogli kwestować.  Kontakt i informacje Jacek Podolak 602 670 305

http://takze.pl/spoleczenstwo/6514-zgloszenia-wolontariuszy-wosp-do-czwartku