O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

zdjęcia 50 lecie POSP TRYTON

Zapraszamy wszystkich chętnych na dzisiejsze zebranie piątek 11.12.2015, którzy chcą zdjęcia z imprezy aby zabrali przenośne pamięci będziemy kopiować zdjęcia z 50-lecia.

Proszę się nie dziwić iż informacja dociera w tej chwili.  Przypominam, że jesteśmy strażą pożarną i jako taka organizacja działa w sposób szybki i zorganizowany. Nikt zdarzeń jak sama nazwa mów nagłych nie planuje z wyprzedzeniem.