O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

50-lecie POSP TRYTON

45 lat tryton

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacje dotyczące obchodów.

Uroczystość odbędzie się 27.11.2015 r. na M/Y Jantar w porcie pasażerskim przy latarni morskiej. Rozpoczęcie oficjalne godz. 15:00. (godzina zbiórki zostanie podane później)

Przebieg: nadanie sztandaru, ślubowanie nowych członków, wręczenie medali odznak i wyróżnień, krótkie wystąpienia gości, pamiątkowe zdjęcie i bankiet.  

Od dziś rozpoczynamy zapisy chętnych do wzięcia udziału w uroczystości (osoby towarzyszące również mile widziane). Odpłatność ok. 100 zł (bardzo możliwe, że będzie to kwota niższa – informację podamy w najbliższym czasie)

Listę prowadzi druh Jacek Podolak. Zgłoszenia telefonicznie (602 670 305) lub na zebraniu. Prosimy o możliwie szybką informację do 20.11.2015