O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Nurkowanie – Dzień Niepodległości

W dniu dzisiejszym postawy patriotyczne nakazują cos zrobić dla ojczyzny. Walczyć o naród w obecnej sytuacji geopolitycznej nie będziemy. Do bojówek narodowościowych też nam daleko, więc możemy w ramach podnoszenia kwalifikacji nurków-ratowników udać się pod wodę.

Zbiórka w remizie dziś (środa 11.10.2015) godz. 11:00 wyjazd na nurka.

Informacje Jacek Podolak 602 670 305