O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Informacje dla członków POSP TRYTON

  1. GDYNIA

Proszę o zgłaszanie się osób chętnych na wyjazd do Gdyni (informacje poniżej) do czwartku 01.10.2015. Koszt wyjazdu 25-50 zł –wynajęcie autokaru. Wyjazd razem z Maresem koszalińskim. Zapisy przyjmuje Jacek Podolak (imię, nazwisko, Pesel, nr dowodu adres zamieszkania – dane potrzebne do przepustki na teren wojskowy). Tel. 602 670 305 lub j.podolak@post.pl

  1. BORNHOLM

Kolejny termin wyjazdu na Bornholm to 10.10.2015 – może pogoda tym razem dopisze. Szczegóły oraz potwierdzenie wyjazdu w piątek 09.10.2015.

  1. 50-LECIE TRYTONA

w dniu wczorajszym odbyło się zebranie zarządu w sprawie obchodów 50-lecia istnienia POSP TRYTON. Ustalono, że dniem uroczystości będzie 27.11.2015 godz. 15:00. Wszystko odbędzie się na katamaranie JANTAR z udziałem Strażackiej Orkiestry Dętej, zaproszonych gości oaz członków i sympatyków POSP TRYTON. Głównym punktem obchodów będzie nadanie Sztandaru dla Trytona oraz wręczenie odznaczeń medali jak również złożenie ślubowania przez nowych druhów. Po części oficjalnej rozpocznie się bankiet.