Informacje dla członków POSP TRYTON

1. ĆWICZENIA

Podczas piątkowego zebrania umówimy się na sobotnie ćwiczenia, podczas których przygotowane zostaną zapory oraz pozostały sprzęt pomocniczy. Natomiast 08.09.2015 zaplanowane są ćwiczenia z udziałem sztabów kryzysowych powiatowych, miejskich i gminnych, służb weterynaryjnych, ochrony środowiska, sanepidu, Państwowej Straży Pożarnej, Zarządu Portu oraz Trytona.

2. BORNHOLM .

Wyjazd Na Bornholm zaplanowany jest na 12.09.2015. Plan tradycyjnie jak zwykle. Cena 100 zł od osoby+ koszt autokaru. Można zabrać ze sobą osoby z poza klubu. W Czwartek 09.09.2015 ostateczna decyzja – chodzi o warunki pogodowe.

3. EGIPT

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd nurkowy do Egiptu w okresie 15.09-22.09. cena wyjazdu (przelot, wyżywienie, hotel, transfer z lotniska do hotelu i powrót ) ok. 1400 zł
informacje Jacek Podolak 602 670 305.

4. Zebranie Zarządu

Na dzień 07.09.2015 na godzinę 19:00 zwołane zostało zebranie Zarządu POSP TRYTON oraz komisji rewizyjnej. Obecność obowiązkowa podejmowane będą ważne decyzje między innymi uroczystości obchodów 50-lecia POSP TRYTON.