Ćwiczenia na jeziorze

Otrzymaliśmy informacje dotyczące przebiegu ćwiczeń na jeziorze w Dargocicach w dniu 12.06.2015 (piątek). Osoby chętne do wzięcia udziału w ćwiczeniach zapraszamy w czwartek do portu jachtowego na odprawę i podział obowiązków 11.06.2015 godzi 18:00.

Do naszych zadań będzie należało poszukiwanie czarnej skrzynki na dnie jeziora za pomocą sonaru (nowo nabytego) oraz bezpośrednie nurkowanie w celu jej wydobycia. Wyjazd na ćwiczenia 12.06.2015 godz. 08:00 z portu jachtowego. Przewidywany czas akcji ok. 4-5 godzin. W ćwiczeniach udział weźmie wojsko, policja ratownicy wodni oraz straż Informacje i zapisy Jacek Podolak 602 670 305