O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Dzień Ziemi – Dargocice, Ząbrowo

W ramach obchodów Dnia Ziemi POSP TRYTON uczestniczy w sprzątaniu jeziora w Dargocicach. Planowany przebieg akcji: Zbiórka 25.04.2015 (sobota) godzina 09:00 remiza w Porcie Jachtowym. Wyjazd samochodem bojowym marki Merc Benz, oraz w miarę potrzeb samochody prywatne. Wydawanie sprzęt nurkowego oraz ładowanie butli na ww. akcję odbędzie się w piątek 24.04.2015. Organizatorzy zapewniają dla uczestników kiełbaski, bułki, wafelki, smycze, długopisy oraz wodę mineralną.

Firma TROTON z Ząbrowa jak co roku zaprasza nas na sprzątanie rzeki Parsęty, które odbędzie się dnia 16.05.2015 (sobota) o godzinie 11:00. Start imprezy przy moście w Pustarach. Informacje na piątkowych spotkaniach w porcie jachtowym godz. 18:00 omówimy szczegóły wyjazdu. Można planować wyjazd rodzinny (piknik, grill itd.)

Zarząd