O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

1% podatku dla OSP TRYTON

Dla osób które chcą przekazać 1% podatku na rzecz POSP TRYTON instrukcja jak neleży wypełnić PIT 37

W pozycji 131  – Numer KRS  należy wpisać  – KRS: 0000116212

w pozycji 133 – Cel szczegółowy 1%  – należy wpisać  – OSP TRYTON KOŁOBRZG ul. Żurawia 12B 78-100 Kołobrzeg

w pozycji 134 zaznaczyć pole krzyżykiem X