O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

MORSY w Mielnie

Dziś wyjątkowo zebranie w porcie jachtowym o godz. 17:30. Dotyczy szczególnie osób biorących udział w wyjeździe do Mielna na zabezpieczenie morsów a chcących pobrać suche skafandry z klubu.

Zbiórka na wyjazd niedziela 15.02.2015 godz.  8:45 wyjazd 9:00. (informacja dla osób które zgłosiły swój akces w zabezpieczeniu morsów)