BAL – RÓŻA WIATRÓW

Dostaliśmy zaproszenie na bal organizowany przez Stowarzyszenia Kołobrzeskie, na którym przyznawana jest nagroda RÓŻA WIATRÓW. Przypominamy, że 2 lata temu POSP TRYTON otrzymało właśnie takie wyróżnienie.

Bal odbędzie się 07.02.2015 (sobota) w DORIS SPA, przy orkiestrze, godz. 20:00 – 4:00,- cena 85zł/osoba, alkohol przynosimy swój, osoby towarzyszące płacą tyle samo. Informacje i zapisy dzisiaj (do zebrania o 18)

Jacek Podolak 6002 670 305 (wieczorem muszę podać ilość osób)