O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Nurkowanie Czarnogłowy

Wszystkim nurkom oraz osobą wspierającym dziękujemy bardzo serdecznie za tak liczny udział w zabezpieczeniu morsów. Ale, że życie próżni nie lubi to zrodził się pomysł aby jutrzejszy świąteczny dzień 06.01.2015 spędzić na nurkowaniu w Czarnogłowach. Na dzisiejszym spotkaniu (port jachtowy godz. 18) omówimy szczegóły wyjazdu. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.