O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

SYLWESTROWY NUREK

Zapraszamy wszystkich chętnych na nurkowanie sylwestrowe. Zbiórka w porcie jachtowym środa 31.12.2014 godz. 10:00. Dzisiaj ustaliliśmy wyjazd Saracenem z Pawłem na „kanonierkę” lub w razie złych warunków na morzu w grę wchodzi jezioro Dargocice.

Serdecznie zapraszamy. Nurkowanie nieobowiązkowe. (szampan, kiełbaski pieczone)