O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Wyjazd odwołany – ciała odnalezione

poszukiwania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.12.2014 o godzinie 14.30 udało się odnaleźć ciała dwóch mężczyzn którzy zaginęli 10 dni wcześniej na jeziorze Młyńskim (Choszczno). Z powodu nietypowego ułożenia ciał (jedno na drugim)były one trudne do zlokalizowania. Odnalezione zostały przez naszego kolegę Marka Nedwidka z Legnicy, który do poszukiwań użył sonaru bocznego GARMIN w technologii Chirp.

Strona www Poszukiwania podwodne Underwater exploration