O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

WOŚP – identyfikatory

wośp.imagesProszę chętne osoby o zgłaszanie się na wolontariuszy WOŚP  – chodzi o identyfikatory. Do piątku na maila potrzebuje: Imię nazwisko, pesel, zdjęcie (jpg) jak do legitymacji, adres zamieszkania, miejsce pracy np. –uczeń, adres e-mailowy, numer telefonu.  Dane proszę przesłać na adres j.podolak@post.pl  Jacek Podolak 602 670 305