O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

MIKOŁAJKI w INSKU

mikolaj

Zapraszamy w imieniu  bazy nurkowej  DIVE DEVIL z Ińska na 7 grudnia (niedziela) do gdzie jak co roku organizowana będzie  impreza mikołajkowa, podczas której przekazywane są paczki dla dzieci objętych pomocą społeczną przez Urząd Miasta w Ińsku oraz paczki dla dzieci z rodzin patologicznych objętych pomocą PKPS w Szczecinie i dzieci z Domu Dziecka w Stargardzie Szczecińskim.

Informacja dotycząca akcji.

Są to dzieci z ubogich rodzin często z różnymi problemami fizycznymi dla których ten prezent może być jedynym w tym roku. Te dzieci mają mało powodów do radości więc naszym skromnym udziałem w tej imprezie przyczyńmy się się rozświetlenia ich szarego dnia codziennego. Aby jakoś zachęcić i również w jakiś sposób nagrodzić nurasów, którzy wspomogą finansowo naszą akcję postanowiliśmy jak w poprzednim roku wspólnie z firmami nurkowymi ufundować 20-25 nagród nurkowych dla darczyńców. Jakie to będą nagrody jeszcze nie wiem ale postaramy się żeby były jak najlepsze. W losowaniu udział wezmą wszystkie osoby które ufundują minimum jedną paczkę dla dzieci czyli wpłacą najmniej 50 zł na zakup podarków .Losowanie odbędzie się 7 grudnia(niedziela) na terenie naszej bazy w Ińsku gdzie spotykamy się na Mikołajkach . Osoby nieobecne które wylosują nagrody otrzymają je pocztą priorytetową .Poza tym w dniu imprezy wszystkie osoby które wcześniej wpłacą jakąkolwiek kwotę na paczki dla dzieci mają darmowy wstęp na naszą bazę w Ińsku gdzie będzie możliwość zanurkowania na naszych wrakach (fundujemy darmowy transport na Mantę) i innych podwodnych atrakcjach. Zatopimy również na platformie elegancką choinkę . Będzie ciepła herbatka i Wielki Grill dla wszystkich. Serdecznie zapraszamy.

Link do strony  http://www.divedevil.com.pl/index.php?fl=0&id_tr=140#140 

Zapisy i dodatkowe informacje u druha Bartka Kusz  530 301 070