O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Egipt – nurkowanie

Zostało jeszcze kilka miejsc na wyjazd nurkowy do Egiptu 14.10.2014 na 7 dni. Hotel Tropitel Dahab koszt 1750 pln + nurkowanie + przejazd na lotnisko w Polsce. Cena obejmuje przelot, transfer z lotniska do hotelu, wyżywienie  – śniadanie obiadokolacja, noclegi w hotelu TROPITEL w Dahabie, ubezpieczenie nurkowe łącznie z komora. Pakiet nurkowy 150-180 euro, (8 lub 10 nurkowań) Informacje Jacek Podolak  – 602 670 305