O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

BORNHOLM – SOBOTA

Dziś o godzinie 18:00 (29.09.2014) zapraszamy wszystkich chętnych na wyjazd nurkowy na Bornholm w sobotę 04.10.2014 r na zebranie do Portu Jachtowego. Prosimy o zapisy ilości osób w celu dokonania rezerwacji. Wiadomości ogólne nt wyprawy poniżej a szczegółowe podamy na zebraniu

Jacek Podolak  602 670 305