O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Nurkowanie na Bornholmie 04.10.2014

zdjecie 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powoli odchodzi od nas lato i warto by jeszcze zanurkować w bogatych w florę i faunę wodach Bornholmu. Informacje dotyczące wyjazdu na Bornholm: termin– sobota 4 października 2014 (czwartek potwierdzenie warunków pogodowych). Cena za rejs Ms. Jantar 100 zł /osoba (bilet za rejs oraz uroczysta kolacja na pokładzie katamaranu w drodze powrotnej!!!!!!!!) + wynajęcia autokaru na wyspie.  Zapisy piątek i poniedziałek na zebraniu godz. 18:00, Planujemy tradycyjnie po nurkowaniu grillowanie, ognisko, itd. Dla osób które nie nurkują możliwość wykupienia wycieczki autokarem po wyspie, rowery lub grilowanie. Można zabrać osoby towarzyszące (różnie towarzyszące)

plan wyjazdu:

6.00   załadunek sprzetu na Ms Jantar
7.00   wypłyniecie
11.30 przypłyniecie na Bornholm
12.00 przeładunek do autokaru i przejazd
12.30 nurkowanie , grillowanie itd
16.00 powrót autokarem i załadunek sprzętu na Ms. Jantar
17.30 wypłyniecie z Bornholmu uroczysta kolacja
22.00 powrót

informacje i zapisy Jacek Podolak 602 670 305

zdjecie 2