O Nas

Witamy na stronach POSP TRYTON

Specjalistycznej Jednostki Płetwonurków w Kołobrzegu. Nasza POSP została powołana celem ratowania ludzi i mienia na wodzie i pod wodą. Terenem naszego działania jest miasto Kołobrzeg, wody portowe, rzeka Parsęta z kanałami oraz wody morskie przylegające do kąpieliska. W skład naszej jednostki wchodzą strażacy płetwonurkowie oraz ratownicy.

Więcej >>

Adres

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON
ul. Żurawia 12 B
78-100 Kołobrzeg

Szukaj

Kolejny sukces Bogdana

zdjecie 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 11 do 14 września 2014 r. w Ośrodka Wodna Dolina w miejscowości Przytoń koło Węgorzyna odbyły się VI Zawody w łowiectwie podwodnym o Puchar Prezesa SSPoland. Zawodnicy rywalizowali na trzech jeziorach Ińsko, Woświn i Krzemień. Nas reprezentował druh Bogusław Marczak, który zdobył II miejsce w zawodach pod względem ilości złapanych ryb, oraz zdobył puchar za największą ustrzeloną rybę. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, czego z pewnością nie popierają pływając jeszcze w jeziorach ryby.

TRYTON